Kategoriler

Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Firmamız vinç kiralama konusunda müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Sizler de bu konuda yenilikçi bir çözüm arıyorsanız, hizmetlerimizden faydalanmakla çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Gebze kiralık vinç hizmetleri sunan firmamız bünyesinde son teknolojiyle üretilmiş olan araçları kullandığımızı belirtmek isteriz. Birçok kişi tarafından vinç kiralama işlemi basit bir işlem olarak görülmektedir ancak bu çok yanlış bir düşüncedir. Vinç kiralama işlemi mutlaka planlı ve dikkatli bir şekilde araştırılmalıdır. Gebze bölgesinde en kaliteli ve en fazla tercih edilen vinç kiralama firması olarak müşteri konusunda ayrım yapmadan onlara en iyi ve yenilikçi çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Sizler de belirtmiş olduğumuz bütün bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde mobil, Hi-Up, sepetli ve diğer vinç opsiyonlarının her biri sizlere sunulmaktadır. Vinç kiralamak için yapmanız gereken tek şey talep formunu doldurmak veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmaktır. Kiralık bir vincin nasıl olması gerektiğini müşterilerimiz ile birlikte belirliyoruz. İlk olarak vinci nasıl bir alanda kullanmak istediğinizi öğreniyoruz ve ona göre elimizde bulunan en uygun vinci veriyoruz. Böylece kullanmak istenilen her alan için en doğru vinçleri tercih etmiş oluyorsunuz.

Gebze vinç kiralama hizmetleri sunan bir firma olarak müşterilerin her türlü ağır işini, sepetli vinç kiralama hizmetlerimizle alanında uzman kadromuzla ve geniş araç parklarımızla sorunsuz bir biçimde halletmekteyiz. Güvenli ve hızlı hizmet için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Kiralık vinçlerimizle, müşterilerimize her zaman ticari kanunlara uygun olarak hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz müşterilerimiz için 7/24  hizmet vermektedir. Vinç Kiralama hizmetlerini müşterilerimiz için en pratik bir şekilde sağlamaktayız. Başlıca inşaat alanlarında, bindirme ve indirme işlemlerinde vinçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Vinçlere ihtiyacı olan herkes, firmamızda profesyonel bir ekip tarafından karşılanır. Hem ofis elemanı hem de vinç operatörü alanında uzman personel olmaktadır. Sizlere her açıdan yasal ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Firma olma özelliği taşıyan kanun ve tüzüklere göre vinçlerle sizleri güvence altına almayı hedeflemekteyiz.

Vincin kullanılmasının en temel amaçlarından bir tanesi oluşabilecek iş kazalarının önüne geçmektedir. Bu makinelerin mutlaka uzman kişiler tarafından kullanılması gerekir. Sizler için bunun bilincinde olarak, alınması gereken bütün önlemleri alarak müşterilerimize eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Vinç kiralamaya karar verirken doğru firmayı tercih ederken de firmanın araçlarını inceleyip, ekipteki kişileri araştırmanız önemlidir. Firma karar verirken fiyat konusunun sizler için belirleyici olmaması gerekir. Belirleyici olması gereken tek şey firmanın kalitesi olmalıdır. Firma olarak bu konuda kendimize güvenimiz tamdır.

Mobil vinç

Bomlu katlanır hidrolik mobil vinçler, herhangi bir zorlama olmadan bir nesneyi dikey ve yatay olarak bir yerden diğer bir yere hareket ettirilebilir. Uzatma grubunda bulunan bom sayısına göre pek çok kapasitede mobil vinçler imal edilmektedir. Mobil vinç ürünleri, Avrupa Normlarına, emniyet kurallarına ve diğer harmonize standartlara göre imal edilmektedir. Bunun yanı sıra vinci kullanan operatörün herhangi bir hayati tehlikeye maruz kalması, organlarının zarar görmesi ya da vincin hasar görmesi gibi riskler de olabilir. Oluşabilecek her türlü riskleri en aza indirmek amacıyla mobil vinçte güvenli bir biçimde çalışabilmek için vinci kullanacak operatörün bazı hususlara gereken önemi vermesi gerekir.

Hi-Up Vinç

Hi-Up vinç tasarımları, baz istasyonu montaj ve bakım, cam montajı,  asansör malzemeleri, dış cephe uygulamaları, havalandırma, dizi film reklam, görsel çalışmalar, ilaç, forklift taşıma, katlara iskele yükleme ve boşaltma, üretim tesisleri, şehirler arası cihaz aktarımı, malzeme yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılır. 35 tonluk hi-up vinç, makine, inşaat, alüminyum, mimarlık, mühendislik, iletişim, avm, çelik, mekanik, reklam firmaları tarafından en çok tercih edilen bir makine türüdür. Hi-Up vinç, kamyon üzerinde kullanılan bir hidrolik vinç türüdür. Bu vinçler 6, 8, 10 ve bazen 12 tekerlekli dev kamyonlar üzerinde de çalışabilir. Ülkemizde en çok tercih edilen Hi-Up vinçler, özellikle mobil olması sebebiyle dar alanlarda, yüksek kapasiteli taşıma işleri yapmada oldukça başarılılardır.  Hi-Up vinçler, uzatma durumlarına göre tek kırmalı ya da çift kırmalı olarak isimlendirilirler. Bu tek ve çift kırma vinçler arasındaki fark ise vincin ne kadar uzayıp, yük alabileceği ile ilgilidir. Bu vinçler inşaat sektöründe oldukça çok sevilen türler olup, hidrolik sistemleri sayesinde devasa yükleri rahat bir şekilde kaldırabilirler.

İhtiyacınıza en uygun vinci belirlemek için merkezimizle doğrudan iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yapmayı planladığınız işe göre size en uygun vinci vakit kaybetmeden belirleyeceğimizi bilmeniz gerekir. Hi-Up vinç kullanarak, dar sokakları aşmanız sizin için artık dert olmayacaktır. Vincin taşıma gücünü belirleyen önemli unsurlardan birisi de onu taşıyan aracın kapasitesidir. Hi-Up Vinçler, yalnızca kamyon üstünde değil, traktör, tır, hatta gemi ve benzeri her türlü araçların üzerinde de kullanılabilirler. Bu sebeple yapacağınız işte sizin için uygun olan aracın seçilmesi, denge yönünden sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

Hi-Up vinç modellerinin tonajları aşağıda sıralanmıştır:

 • 5 Tonluk Hi-Up Vinç,
 • 10 Tonluk Hi-Up Vinç,
 • 20 Tonluk Hi-Up Vinç,
 • 30 Tonluk Hi-Up Vinç,
 • 60 Tonluk Hi-Up Vinç,
 • 80 Tonluk Hi-Up Vinç.

Bu tonajlar sadece bilgilendirme amaçlı olup, ihtiyacınıza en uygun Hi-Up Vinci kiralamak için mutlaka bizimle iletişime geçmeniz önemlidir. Hi-Up vinçlerin kiralama ücretleri belirlenirken şunlara dikkat edilmektedir; yapılacak iş ve süresi, kiralamayı istediğiniz vincin ton ve metre spesifikasyonları ve kiralama yapılacak bölge dikkate alınır.

Sepetli Vinç

Çalışma güvenliği konusunda çalışanların sorunlu bölgelerde güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlayan ve aynı zamanda aracın üstünde de yer alabilecek araçlara sepetli vinç denir. Genellikle inşaat alanlarında bu tür araçların tercih edilmesinin en önemli sebebi, ulaşmakta zorluk yaşanan binalara daha kolay bir şekilde ulaşımı sağlamasıdır. Bunun dışında çalışanlar sepetli vinç yardımıyla çalışmalarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Dış cephe tadilatlarında, montaj, yüksek yapıların cam temizliğinde, tamir, tadilat,  sıva ve boya işlerinde sık sık kullanılmaktadır. Çalışan kişilerin güvenliği açısından da önemli olan bu sepetli vinçler, insan gücünün doğru ve yerinde kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Her türlü ihtiyaca göre sepetli vincin çeşitleri bulunmaktadır. Bu çalışma yapılacak alanın yüksekliğine ve konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Metre olarak hizmet veren vinç çeşitleri; 25, 30, 43, 54, 60, 67, 70, 84 metre vinçler olmaktadır. Farklı modeller de olan bu vinçler kullanılacak olan alana göre tercih edilmektedir. Sepetli vinçlerin taşıdığı ağırlıklar ise aşağıdaki gibidir:

 • 25 metre vinçlerin taşıdığı ağırlık miktarı: 3,5 tonda hafif olan kamyonları taşımaktadır. Şehrin içerisinde rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • 30 metre vinçlerin taşıdığı ağırlık miktarı: 7,5 tonluk hafif kamyonların taşımasını sağlar. Çalışanlara rahat güvenli ve hızlı çalışma olanağı sunar. 30 metrelik vinçlerin kullanım alanları içerisinde reklam panolarını ve yüksek yapıları sıralayabiliriz.
 • 45 metre vinçlerle taşınan ağırlık: 15 tonluk kamyonları taşımaktadır. Yüksek yapılar ve inşaatlar çalışma alanlarıdır. Burada yer alan çalışanlara kolaylık sağlamaktadır.
 • 53 metre vinçlerin taşıdığı ağırlık miktarı: 26 tonluk kamyonlar taşınmaktadır. Öbür vinçlere kıyasla oldukça yüksek alanlara ulaşabilen bu vinçler yardımıyla çalışanlar, işlerini hem hızlı hem de daha güvenli bir şekilde halledebilmektedir.
 • 72 metre sepetli vinç çeşitlerinin taşıdığı ağırlık: 32 tonluk kamyonları taşımaktadır. Bu yükseklikte birçok işi rahatlıkla yapılmaktadır.

Yukarıda belirtilen bu modeller mobil olarak hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra eklemli ve eklemsiz platformları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kendiliğinden hareket eder, bazılarına ise örümcek adı verilmektedir. Genelde kapalı alanlardaki çalışmalarda bunlar tercih edilmektedir.